Oxyworld water

 

Složení produktu

Tento produkt se skládá z čiré, pitné vody, která je obohacena o abnormálně vysokou dávku kyslíku, jakou je možný svým množstvím do tekutého nápoje zakomponovat. Kyslík, obsažený v jedné plechovce našeho produktu (minimálně 120 mg/l), je do vody vpraven zcela unikátním a jedinečným procesem mechanického stlačování, který nemá na trhu obdoby a v tomto rozsahu je evidován pouze jeden patentový vlastník daného strojového zařízení na celém světě.

 

Význam kyslíku

Blahodárný význam kyslíku na lidský organismus je nepopsatelný. S jistotou patří kyslík k důležitým složkám, které napomáhají celému organismu v mnoha směrech, převážně pak organismus revitalizuje a s určitostí jej omlazuje. Je nesporné, že pravidelným pitím vody s takto vysokým obsahem kyslíku lze přelstít přírodu a zpomalit tak biologický proces stárnutí.

 

Kyslík má rovněž vysoký účinek na podporu imunitního systému a zvyšuje obranyschopnost organismu proti virům. Zejména v dnešní době , kdy celý svět prochází pandemickým obdobím je jakákoliv podpora imunitního systému potřebná. Co se týče účinku kyslíku na výkonnost organismu je zcela namístě si tento kyslík dopřávat neustále při jakékoliv fyzické námaze, neboť lidské tělo tímto doslova nakopne a nastartuje ho k maximálnímu výkonu. Ne nadarmo se ve sportovním prostředí přisuzuje kyslíku statut povoleného dopingu. Nakopávací účinnost kyslíku je rovněž nesporná při únavě, kdy je již mozek přehlcen soustředěním a je potřeba mu dodat energii nebo li okysličit buňky. V takovémto případě, ať již za volantem nebo u počítače či u výrobní linky, vždy pomůže nastartovat buněčnou soustavu a doplnit tak organismu energii na další soustředění. Stejně tak kyslík pomáhá i při hojení ran či rekonvalescenci po operacích.

 

Kyslík je životabudič a dostat jej do organismu před jakoukoliv zábavou není nikdy na škodu. Rovněž tě výborně dostane z ranní kocoviny nebo z jakékoliv migrény. Produkt Oxyworld s jistotou osloví a uspokojí širokou veřejnost svými blahodárnými účinky. Blahodárné účinky přidaného kyslíku na organismus jsou velmi efektivní a více než jisté.

 

Proto pij pravidelně  Oxyworld water  vodu, která tě nakopne!

Používáním našeho webu souhlasíte s využíváním cookies.